W ofercie:

Wygląd i funkcjonalność to jedne z najważniejszych czynników decydujących o odbiorze strony www. Przy projektowaniu oraz wdrażaniu strony internetowej oferujemy kompleksową usługę dzięki, której strona firmowa będzie zarówno dobrze wyglądała jak i będzie dobrze zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek internetowych

Kwestie techniczne

Chcesz aby twoja firma miała stronę internetową, ale nie wiesz od czego zacząć. Pomożemy wykupić domenę a także odpowiedni serwer. Założymy skrzynki pocztowe z twoją domeną. Doradzimy co do treści i zdjęć.

Nieograniczona liczba podstron

Masz dużo treści do zamieszczenia na stronie lub masz jej niewiele, w jednym i w drugim wypadku pomożemy poukładać je w logiczną całość.

System samodzielnego zarządzania treścią

Oferta twojej firmy zmienia się często potrzebujesz mieć możliwość łatwego edytowanie własnej strony. Strona, którą od nas otrzymasz ma intuicyjny panel edycyjny, z pozycji którego jesteś w stanie zmienić na stronie wszystko czego potrzebujesz.

Integracja strony z kontami social media

Promujemy zintegrowane działania różnych kanałów social media ze stroną www. Pomożemy w wyborze takich narzędzi, które mogą wesprzeć twoją firmę w komunikacji z klientem.

Statystyki Google Analytics

Narzędzie służące do mierzenia ilości odwiedzin strony. Doskonałe do planowania i wdrażania kampanii promocyjnych,

Szkolenie i Pomoc techniczna

Po skończonej pracy, odbywa się szkolenie z samodzielnej edycji strony. W razie gdyby coś się w trakcie jej samodzielnej edycji „popsuło” możesz liczyć na naszą bezpłatną pomoc.

Pozycjonowanie

Zajmujemy się również optymalizacją i pozycjonowaniem stron www. Jeśli strona firmy nie wyświetlała się wysoko w wyszukiwarkach, napisz do nas. Cena ustalana jest indywidualnie.

Odwiedź nasze strony

Ile to kosztuje?

Cena uzależniona jest od ilości elementów dodatkowych takich jak: dodatkowe wersje językowe, newsletter, zaawansowane formularze kontaktowe, czy system rezerwacji. Napisz do nas i opisz jaką stronę chciałbyś stworzyć, a my ją dla Ciebie zrobimy.

Ceny stron od:

600 zł (netto)

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości