Etapy pracy

Brief

Pobierz ze strony brief, odpowiedz na pytania dotyczące preferowanego wyglądu przyszłego logo. Im więcej udzielisz informacji tym lepszy będzie efekt finałowy. Odeślij brief na adres biuro@pompel.pl

Cena

Ceny ustalane są indywidualnie na podstawie briefu. Po zaakceptowaniu widełek cenowych przystępujemy do działania.

Realizacja

Po otrzymaniu wypełnionego briefu, jeśli nie ma w nim brakujących informacji, przystępujemy do pracy. Czas oczekiwania na 3 projekty logo (czasem więcej) to około 1-2 tygodnie

Poprawki

Po otrzymaniu od nas projektów, czas na wybór jednego i ewentualne poprawki. Lub w przypadku gdyby loga nie spełniały oczekiwań, konstruktywne uwagi co do nowego projektu.

Rozliczenie - umowa

Gdy wszystko jest już ustalone nadchodzi czas rozliczenia oraz przekazania odpowiedniej umowy dotyczącej praw autorskich, oraz faktury VAT za wykonaną pracę.

Napisz do nas

Jeśli masz pomysł jak dokładnie ma wyglądać logo twojej firmy. Napisz do nas i opisz dokładnie twój pomysł, możesz go narysować, zrobić roboczą grafikę w dowolny sposób – wykonamy dla Ciebie profesjonalny projekt i otrzymasz piki w różnych formatach umożliwiające dalszą marketingową eksploatacje na materiach promocyjnych.

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Przykładowe realizacje

Projekty z kosza